דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

ועדות המועצה

ועדת מכרזים

אריאל עשירי
ועדת מכרזים
נועם שפר
ועדת מכרזים

ועדת ביקורת

רן פרקר
ועדת ביקורת
הדר לוי
ועדת ביקורת
יוסי ג'יברי
ועדת ביקורת

ועדת חקלאית

רפי כהן
ועדת חקלאית
איתי טלמור
ועדת חקלאית
שאול ירקוני
ועדת חקלאית
פנחס גולן
ועדת חקלאית

ועדת ערר

אלי לוי
ועדת ערר
צחי טנא
ועדת ערר
שלומי בוזגלו
ועדת ערר

ועדת מל"ח

אלימלך שלמה
ועדת מל"ח
רוני ברכה
קב"ט המועצה
שמוליק קלמי
ועדת מל"ח
סמינה יצחק
ועדת מל"ח

ועדת הנהלה

שלמה אלימלך
ועדת הנהלה
משה מאיר
ועדת הנהלה
אריאל עשירי
ועדת הנהלה
נועם אוקס
ועדת הנהלה
גוסטבו ליטמנוביץ
ועדת הנהלה

ועדת הנחות

נועם אוקס
ועדת הנחות
אידה אוהר
ועדת הנחות
פלורה לוי
ועדת הנחות
רפי כהן
ועדת הנחות
נועם שפר
ועדת הנחות
יועמ"ש
יועמ"ש

ועדת כח אדם

סמינה יצחק
ועדת כח אדם
רן פרקר
ועדת כח אדם
הדר לוי
ועדת כח אדם
אידה אוהר
ועדת כח אדם
אביבה חיימוביץ
ועדת כח אדם
יועמ"ש
יועמ"ש

ועדה לאיכות הסביבה

אריאל עשירי
ועדה לאיכות הסביבה
שקרוב עמיר
ועדה לאיכות הסביבה
יעקב כהן
ועדה לאיכות הסביבה
הדר לוי
ועדה לאיכות הסביבה

ועדה למיגור אלימות

שקרוב עמיר
ועדה למיגור אלימות
איתן חן
ועדה למיגור אלימות
משה מאיר
ועדה למיגור אלימות
אביבה חיימוביץ
ועדה למיגור אלימות
קארין גזלה
ועדה למיגור אלימות
רוני ברכה
קב"ט
פלורה לוי
ועדה למיגור אלימות

ועדה להנצחת נפגעי טרור

רן פרקר
ועדה להנצחת נפגעי טרור
נועם שפר
ועדה להנצחת נפגעי טרור
יוסי ג'ברי
ועדה להנצחת נפגעי טרור
יעקב פרנס
ועדה להנצחת נפגעי טרור
יוסי אלימלך
ועדה להנצחת נפגעי טרור

ועדה למאבק בנגע הסמים

שמוליק קלמי
ועדה למאבק בנגע הסמים
יעקב כהן
ועדה למאבק בנגע הסמים
איתן חן
ועדה למאבק בנגע הסמים
פלורה לוי
ועדה למאבק בנגע הסמים
קארין גזלה
ועדה למאבק בנגע הסמים
יעקב פרנס
ועדה למאבק בנגע הסמים
פנחס גולן
ועדה למאבק בנגע הסמים

ועדת מלגות – רשות

משה מאיר
ועדת מלגות – רשות
שייקה בילו
ועדת מלגות – רשות
גוסטבו ליטמנוביץ
ועדת מלגות – רשות

ועדת חינוך – רשות

שייקה בילו
ועדת חינוך – רשות
יעל רפפורט
ועדת חינוך – רשות
איתי טלמור
ועדת חינוך – רשות
אביבה משיח
ועדת חינוך – רשות
עמיר שקרוב
ועדת חינוך – רשות

חברי מליאה

אלימלך שלמה
ישוב: כפר הנגיד
נועם אוקס
ישוב: כפר הנגיד
שייקה בילו
ישוב: כפר הנגיד
יוסי ג'יברי
ישוב: כפר הנגיד
שמוליק קלמי
ישוב: גאליה
יעקב כהן
ישוב: גאליה
אריאל עשירי
ישוב: בית עובד
רפי כהן
ישוב: בית חנן
נועם שפר
ישוב: עיינות
יצחק סמינה
ישוב: גן שורק
גוסטבו ליטמנוביץ
ישוב: נטעים
איתן חן
ישוב: פלמחים
הדר לוי
ישוב: פלמחים
עמיר שקרוב
ישוב: אירוס

רשימת חברי ועדת חינוך

ד"ר שייקה בילו
חבר מליאה ויו"ר הועדה (מושב כפר הנגיד)
יוסי דוד
חבר מליאה ונציג ציבור (מושב גאליה)
עדי וגה
חברת מליאה ונציגת ציבור (קיבוץ פלמחים)
רויטל בודניצקי
נציגת ציבור (מושב בית עובד)
גלעד בכר
נציג ציבור (מושב בית חנן)
דביר מלניק
חברת מליאה ונציגת ציבור (קיבוץ פלמחים)
קארין גזלה
מנהלת מחלקת חינוך
גלית אסא מנה
מנהלת בית הספר היסודי גן רוה
אביטל סובל-רויף
מנהלת בית ספר לחינוך מיוחד בטב"ע
יעל רפפורט
יו"ר הנהגה מוסדית ביה"ס יסודי גן רוה